Treniruoklių salė

Paskelbta: Pirmadienis, 16 gruodžio 2019

TRENIRUOKLIŲ SALĖ

Darbo laikas
Pirmadienis-penktadienis - 8.00- 18.30 val.

Treniruoklių salės naudojimo taisyklės

1. Sporto sale naudotis leidžiama tik susipažinus su treniruoklių salės naudojimosi taisyklėmis ir pasirašius registracijos žurnale.
2. Klientai nuo 18 metų, sportuojantys salėje, atsako už save asmeniškai.
3. Klientas įsipareigoja treniruočių metu su svarmenimis bei treniruokliais elgtis saugiai, kad nesusižalotų pats ir nesutraumuotų aplinkinių.
4. UDC neatsako už persirengimo patalpose, treniruočių salėje ar dušuose paliktus asmeninius daiktus.
5. Treniruočių metu dėvima tvarkinga sportinė apranga, avima tik švaria sportine avalyne (į lauką su ja eiti draudžiama).
6. Turėsi savo higienos priemones pagal poreikį (tual. popierių, muilą ir kt.).
7. Atlikus pratimą būtina sutvarkyti treniruoklį taip, kad jis būtų pradinėje darbo padėtyje, naudotus svarmenis padėti į jiems skirtas vietas.
8. Prieš naudojantis elektriniais treniruokliais (bėgimo takeliu), visų pirma reikia įgungti laidą į elektros maitinimo lizdą ir tik po to įjungti treniruoklį. Baigus naudotis- išjungti treniruoklį ir tik po to ištraukti laidą iš elektros maitinimo lizdo.
9. Aptikus įrangos, elektros prietaisų, instaliacijos ar kt. pažeidimus bei gedimus, būtina nedelsiant informuoti UDC darbuotojus (kuratorių, ūkvedį ar kitus UDC darbuotojus).
10. Klientui nesilaikant šių taisyklių, jis gali būti 1 mėnesiui nuo pažeidimo datos pašalintas iš treniruoklių salės, atžymint apie tai grafoje ,,Pastabos“.

Vaikams be tėvų priežiūros ir leidimo draudžiama naudotis treniruokliais. Jei Jūsų vaikas atvyksta sportuoti kartu, pasidomėkite kokios sporto klubo taisyklės, kur kokiais treniruokliais vaikui saugu naudotis vienam, o kokiais galima naudotis su tik privaloma tėvų priežiūra. Rūpinkitės vaiku gerbdami kitus klubo lankytojus.
Vaikams nuo 0 iki 16 metų leidžiama įeiti į sporto klubą tik su tėvais (vienu iš tėvų). Už vaiko sveikatą ir priežiūrą atsako vienas iš tėvų. Vaikai sporto klube negali būti paliekami vieni be priežiūros.
Vaikai nuo 16 iki 18 metų – gali įeiti į sporto klubą ir sportuoti vieni, turėdami tėvų (vieno iš tėvų) sutikimą. Visais atvejais tėvai atsako, kad vaikas būtų tinkamos sveikatos būklės.
UDC neatsako už klientų sveikatos sutrikimus ir traumas.