UDC naujienos

Liepsnojančios žvakelės

   Nesvarbu, kad ankstyvą rytą daugelis jau savo darbuose, bet galintys atvykti neliko abejingi ir labai nuoširdžiai rodė pavyzdį savo vaikams, kokia brangi yra Lietuva ir vertinama laisvės kaina.
   Žvakių liepsnelės languose bei vaikų ir tėvelių rankose, suteikta galimybė kiekvienai šeimai prisidėti prie atminties aukuro, tylos minutė, skambančios dainos apie Lietuvą, istorinė pasaka, eilėraščiai, vaikų rankomis pasigamintos žvakelės ir kitos veiklos sausio 12 dieną buvo skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN991 UDCN992 UDCN993 UDCN994

Gruodžio mėnesį prisiminus...

   Gyvenimas susideda iš daugelio gražių dalykų, vienas iš jų – draugystė. Jei jos nebūtų – tai pasaulis tarsi liktų be saulės šviesos. Visagalio laiko tėkmėje ir kasdienybės rūpesčiuose draugiški bendravimo ryšiai nuspalvina, įprasmina, nuskaidrina mūsų visų būtį.
   Graži draugystė su Marijampolės socialinės globos namais tęsiasi. Gruodžio mėnesio pradžioje kartu su aktyviomis bendruomenės moterimis dalyvavome edukacinėje valandoje ,,Su angelais į šv. Kalėdas“ . Kartu su globos namų gyventojais gaminome angelus, kurie papuošė įstaigos gyventojų kambarius. Stebint edukacijos dalyvius, beliko tik stebėtis jų ryžtu ir valia. Šventinis susitikimai praėjo, bet neišblėso nuoširdžiai išsakyti draugiškumo žodžiai, gražaus ir prasmingo bendravimo akimirkos, mintys apie naujus darbus ir bendras veiklas.
   Kalėdinis laikotarpis- tai ne tik konkreti data ar laikas, tai jausmas, būsena, noras duoti, dalintis didesnis nei gauti. Karklinių kaimo bendruomenės aktyvi ir kūrybinga moteris Sigita Budrevičienė pasidalino savo idėjomis, žiniomis kaip galima iškarpyti nuostabiausių snaigių. Aš pati pateikiau porą atviručių pavyzdžių. Moterys kibo į darbą, atvirutės viena už kitą tapo gražesnės. Argi nesmagu būtų gauti tokią rankų darbo atvirutę?
   Gruodžio 17 dieną tradiciškai į eglės įžiebimo šventę Karkliniuose rinkosi kaimo bendruomenė ir mažieji gyventojai, kurie nepabūgo žvarbaus ir šalto oro, ir atvyko pasidalinti didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaikomis, pasigrožėti žaliaskare. Belaukiant Kalėdų senelio visi išvydo trumpą ir žaismingą vaidinimą ,,Laiškas Kalėdų seneliui“, kurį sukūriau kartu būriu šauniausių vaikų: Smilte, Laura, Emilija, Goda, Austėja, Edu, Dainium, Luku, Martynu, draugiškai pagelbėjo mama Aurelija. Savo dainas susirinkusiems dovanojo Keturvalakių mokyklos- daugiafunkcio centro mokiniai (mokyt. Janina Burbienė). Kalėdų seneliui atvykus, sveikinimo žodžius tarė Karklinių kaimo pirmininkė Jolita Tekorienė. Pabaigai prasmingai nuskambėjo bendra daina, su kuria visi vienas kitam linkėjo: „Džiaugsminų šv.Kalėdų ir metų naujų!“.

Kultūros renginių organizatorė
Neringa Jankauskienė

UDCN981 UDCN982 UDCN983 UDCN984

Pas Kalėdų senelį

   Gruodžio 21 dieną ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai susiruošė į Laplandiją pas Kalėdų senelį.
   Vaikai parodė iš anksto paruoštą programėlę, džiaugėsi atliktais gerais darbais. Kelionėje vaikus lydėjo linksma nykštukė Neringa. Auklėtojų padedami vaikai ir tėveliai išmoko gražų eilėraštuką, kurį deklamavo Kalėdų seneliui.
   Nykštukė Neringa, auklėtojos ir muzikos mokytoja visus dalyvius kvietė žaisti muzikinius žaidimus su Kalėdų seneliu. Kiekvienam senelis įteikė po ilgai lauktą dovanėlę.
Išsiskirstyti neskubėjome ir susėdome šiltam pabendravimui prie vaišių stalo, kuriuo pasirūpino auklėtojos padėjėja Zina, mamytės ir tėveliai. Betarpiškas bendravimas sušildė ir atvėrė Kalėdų dvasią kiekvieno širdyje.
   Už puikią nuotaiką ir pagalbą labai ačiū visoms vaikų šeimoms, centro darbuotojams. Už padovanotą žaliaskarę eglutę labai ačiū Donatui Mineikai.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN971 UDCN972 UDCN973 UDCN974

Apklausa

Kaip švęsi Lietuvos 100-metį?

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2017. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis