UDC naujienos

Rugsėjo mėnuo UDC

   Koks žavus yra ruduo!
   Koks gražus gali būti ruduo, sugėręs praėjusios vasaros šviesą ir šilumą.

   Toks ryškus, gyvastingas, džiuginantis spalvomis ir brandos pilnatve... o kartu ir džiuginantis rezultatais. Keletas įvairaus amžiaus Karklinių bibliotekos skaitytojų dalyvavo visuotinėje skaitymo akcijoje ,,Skaitymo iššūkis", pritraukiančioje skaitytojus vasarą turiningai praleisti laiką su knyga bei išmėginti laimę loterijoje. Mūsų filialo skaitytojai Virginijai Povilaitienei iššūkis buvo sėkmingas. Ji nugalėjo savo amžiaus skaitytojų kategorijoje ir laimėjo vertingus prizus.
   Tradiciškai tęsėme pažintį su pasauliu... Šį kartą apie Kinija. Kaip įgyvendinti savo svajonę gyventi Kinijoje atskleidė Brigita Sandaitė. Girdėjome daug įdomių faktų apie šią tolimą šalį, apie gyvenimą be telefono ir televizoriaus, kinų vaikų auklėjimo ypatumus ir daug nuotykių apie Brigitos gyvenimą Kinijoje.
   Edukacija ,,Piešimas ant akmenų“ garantavo smagų vakarą, leido atsipalaiduoti, išlaisvino kūrybingumą. Tai tarsi savotiška mankšta mūsų vaizduotei. Užsiėmimą vedė, patarimais ir idėjomis dalinosi kūrėja, pedagogė ir nuostabus žmogus Rasa Kazlauskienė.

UDCN1160 UDCN1161 UDCN1162

SVEIKAS BŪSIU

   Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Ji europiečiams primena apie sveiką mitybą bei būtinybę tinkamai maitintis.
   Lapkričio 9 dieną ikimokyklinukus aplankė mokyklos sveikatos specialistė Žydrūnė Čekanavičienė. Vaikams ji žaismingai pristatė paruoštą paskaitėlę. Vyresnieji ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai naudingai papildė žinias. Mažesnieji sužinojo daug naujo, kad dienos maisto racionas turi būti kuo įvairesnis, kad didžiausią dalį racione turi užimti įvairios grūdinės kultūros bei jų produktai, taip pat vaisiai ir daržovės, kiek mažiau - mėsa, pieno produktai, ir tik labai nedidelę dalį racione turi užimti saldumynai. Išklausę patarimų, vaikai dėliojo sveikos mitybos piramidę ir taip įtvirtino turimas žinias. Po sveikos mitybos paskaitėlės vaikai toliau tęsė „darbą“ sveikos mitybos tema, atliko ir auklėtojos paruoštą užduotį. Žadėjo saldumynus valgyti kuo rečiau.
   Vaikai jau žino, kad būtų sveiki turi ne tik sveikai maitintis, bet ir daug judėti. Pasidžiaugdami pasakojo, kad kasdien su auklėtojomis mankštinasi ir žaidžia įvairius judrius žaidimus, eina į lauką.
   Sveikatos specialistė Žydrūnė Čekanavičienė vaikams atvežė lankstinukų, visiems padovanojo šviesą atspindinčias liemenes.

Vyresnioji auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDC1160 UDC1161 UDC1162 UDC1163

MARGASPALVIO RUDENĖLIO ŠVENTĖ

   Štai ir praūžė, pralėkė rudenėlio šventė ir mūsų ,,Pelėdžiukų“ grupėje. Buvo be galo gera matyti vaikų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymas buvo labai šaunus. Tiek eilėraščių ir dainelių išmokę… Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, surengėme įvairiausių rudens pramogų. Kai vyko ,,Margaspalvio rudenėlio šventė“, čia puikavosi įvairios rudens gėrybės, spalvotų lapų kompozicijos, įmantrūs darbeliai iš daržovių. Šventė buvo linksma ir turininga. Pagrindinis šventės tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudenį. Visa tai pasiekta per įvairias šventines veiklas. Šventės personažas Pelėdžiukas patikrino vaikų žinias ir už teisingus atsakymus gausiai pavaišino ir apdovanojo.
   Džiaugiamės puikiu visų darbuotojų ir vaikų įdėtu darbu siekiant gerų, džiugių ir malonių emocijų.
Vyresnioji auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1152

Keturvalakiai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis