UDC naujienos

PER RUDENĖLIO LAPŲ KILIMĄ

Spalio 3 dieną ikimokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai su auklėtojomis išsiruošėme vykti į Karklinių parką. Labai tikėjomės gero oro. Supratome, kad ruduo - tai paskutinė meili metų šypsena.
   Ruduo turtingiausias iš visų metų laikų: jo kišenės prikimštos aukso. Ėjome per rudenėlio auksinių lapų kilimą ir stebėjome augalų panašumus ir skirtumus rudenėjančiame parke. Labai džiaugėmės gražiai puoselėjamu parku, kuriame neradome nei vienos besimėtančios šiukšlės. Suradome knygų namelį, išsiaiškinome kokia jo paskirtis, o drąsiausi išbandė ir treniruoklius. Pasidžiaugėme ir kitomis pramogomis gamtoje.
   Išvykai gerą orą padovanojęs rudenėlis, apniuko vos vaikams sugrįžus į grupę. Ruduo - tai tas nuostabus metas, kai kiekvienas lapas – gėlė, o mes mokėjome surasti daug puikių spalvų.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1140 UDCN1141 UDCN1142 UDCN1143

Ugdytiniams linkime naujų atradimų ir pažinimo džiaugsmo!

Po langais iš ryto
Obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas-
Rudenėli, labas!

Rugsėjo 3 dieną į Karklinių UDC ikimokyklinę grupę rinkosi mažieji ,,pelėdžiukai". Visus, naujai atvykusius ir sugrįžusius, nedrąsius, nerimaujančius, nekantraujančius su padrąsinančiomis šypsenomis pasitiko darželio auklėtojos.

Ugdytiniams linkime naujų atradimų ir pažinimo džiaugsmo.
Vyr. auklėtoja Valė Dženkauskienė

UDCN1135 UDCN1136

Šeimos šventė „Skrieja vaikystės aitvarai“

Karšta pavasario saulutė ir kvepiantys alyvų žiedai tarsi byloja, kad atėjo metas atsisveikinti su darželiu, pasidžiaugti gėlėta vasara ir nerūpestinga vaikyste. Ta proga gegužės 31 d. Karklinių UDC ikimokyklinėje „pelėdžiukų“ grupėje surengėme šeimos šventę. Vaikai sveikino tėvelius su artėjančia Tėvo diena, deklamavo eilėraščius apie šeimą, vaikystę, dainavo atsisveikinimo su darželiu daineles, kartu su tėveliais šoko. Būsimiems priešmokyklinukams buvo įteikti diplomai, patvirtinantys, kad baigė ikimokyklinio ugdymo programą, sukaupti darbeliai. Su auklėtojų palinkėjimais ir vaikų svajonėmis kilo į dangų balionai, skelbdami vasaros pradžią. Net debesėliai, pamatę besilinksminančius vaikus, skriejo pro šalį ir nei vienas lašelis nesugadino šventės.
   Pasibaigus programėlei visi vaišinosi, tarpusavyje bendravo, žaidė. Šventė suteikė visiems vaikams ir jų tėveliams šiltų ir džiugių emocijų.
Vyresnioji auklėtoja Valė Dženkauskienė

UDCN1131 UDCN1132 UDCN1133 UDCN1134