UDC naujienos

Rytmetis, skirtas Tarptautinei knygos dienai paminėti

   Balandžio 2 d. per garsiojo pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų knygos diena.
   Ikimokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikus balandžio 3 d. kurti vaikišką knygelę pakvietė bibliotekininkė Neringa. Nešini pieštukais ir lydimi auklėtojos Valės ir auklėtojos padėjėjos Zinos apsilankėme bibliotekoje. Apžiūrėjome vaikiškų knygų lentynas, prisiminėme knygų svarbą ir priežiūrą. Bibliotekininkė papasakojo, kokį kelią nueina knyga, kol pasiekia skaitytojus ir pasiūlė sukurti knygą kartu. Vaikai ne tik spalvino pasirinktus paveiksliukus, bet ir išradingai kūrė pasakojimus, kuriuos užrašė Neringa. Bus įdomaus ir smagaus skaitymo, nes sakoma, kad knyga gimsta ne tada, kai ją išspausdina, o tik tada, kai ją perskaito.
Auklėtoja Valė Dženkauskienė

UDCN1084 UDCN1085

Vaikų Velykėlės Karklinių UDC

   Kovo 28 d. ikimokyklinės grupės vaikučiai su tėveliais ir močiutėmis dalyvavo Vaikų Velykėlių šventėje. Margino didįjį margutį, dainavo, žaidė žaidimus. Grupėje spalvino kiaušinukus, puošė gėlytėmis, ornamentais. Bibliotekoje sužinojo puošimo vašku paslapčių. Visus lydėjo gera nuotaika ir šiltas bendravimas.
Auklėtoja Valė Dženkauskienė

UDCN1081 UDCN1082 UDCN1083

Akcija skirta Žemės dienai

   Ikimokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai dalyvavo respublikinėje akcijoje ,,Iš mažos gilės didelis ąžuolas išauga“. Visi norintys turėjo galimybę kurti darbelius. Akcijos dalyviai buvo kviečiami panaudojant įvairias medžiagas, priemones ir dailės technikas vizualinės raiškos būdu perteikti lietuvių liaudies patarlės „Iš mažos gilės didelis ąžuolas išauga“ arba tiesioginę, arba netiesioginę prasmę.
   Už dalyvavimą akcijoje, už puikius ir prasmingus darbus labai ačiū Vestai Andriušaitytei, Domantei Biskytei, Augustui Kazlauskui, Smiltei Maučeckaitei, Aidai Pajaujytei, Kamilei Povilaitytei, Gabijai Puskunigytei.

Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1071

Apklausa

Kaip švęsi Lietuvos 100-metį?

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis