Paskelbta: Pirmadienis, 04 lapkričio 2013

VILKAVIŠKIO RAJONO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS
KARKLINIŲ FILIALAS

„Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas“ (F. Do)

Darbo laikas
Pirmadienis- ketvirtadienis - 10.00-16.00 val.
Penktadienis – 9.00-15.00 val.

Biblioteka turi erdves patalpas, įrengta nedidelė skaitykla, yra kompiuterių. Čia Karklinių ir aplinkinių kaimų gyventojai skaito knygas, spaudą, susipažįsta su naujaisiais leidiniais, mokomi kaip patys savarankiškai gali fonde susirasti jiems reikiamą knygą, moksleiviai ruošia pamokas. Bibliotekoje vyksta įvairūs renginiai, rengiamos parodos: skirtos rašytojų jubiliejams paminėti, naujų knygų, mokinių darbelių, piešinių ir kt. Biblioteka komplektuoja, tvarko, saugo knygas dirba kraštotyrinį darbą, teikia kopijavimo paslaugas. Didžiausią fondų dalį sudaro grožinė literatūra, tai pat kaupiami moksliniai, informaciniai, monografijos bei periodiniai leidiniai. Kasmet fondai papildomi naujais leidiniais ir knygomis.

Bibliotekininkė Sandra Tupčiauskienė

Vilkaviškio rajono VB: https://www.vilkaviskis.rvb.lt/lt/