Socialinio pedagogo pagalba

Darbo laikas:

Pirmadienis          8.00—15.42

Antradienis          8.00—15.42

Trečiadienis         8.00—15.42  (tiriamasis, organizacinis darbas, lankymasis šeimose, kita veikla.)

Ketvirtadienis       8.00—15.42

Penktadienis        8.00—15.42

Pietūs:                12.00—12.30

Socialinio pedagogo veiklos tikslas – bendradarbiaujant su tėvais, mokytojais vertinti ir spręsti problemas, susijusias su vaiko pagrindinių reikmių tenkinimu, skatinti pozityvią socializaciją, vykdyti ankstyvąją prevenciją.

Socialinio pedagogo veikla mokykloje:

v  Darbas su mokiniais (mokyklos nelankančiais, vėluojančiais, turinčiais elgesio problemų, konfliktinių situacijų analizė ir sprendimas, mokinių stebėjimas pamokų metų).

v  Prevencinis darbas, projektinė veikla, mokinių socialinių įgūdžių ugdymas

v  Pagalba tėvams ar teisėtiems vaiko atstovams ugdant savo vaiką, nuolatinis bendradarbiavimas sprendžiant iškilusias problemas.

v  Bendradarbiavimas su mokytojais, klasių vadovais sprendžiant iškilusias problemas, siekiant visapusiškos vaiko socializacijos.

v  Mokyklos socialinio paso sudarymas

v  Komandinis darbas (Vaiko gerovės komisijoje).

v  Probleminių mokinių lankymas namuose drauge su klasių vadovais.

v  Šviečiamoji veikla.

v  Tiriamoji veikla (anketavimas).

v  Atstovavimas vaiko teisėms teisėsaugos institucijose, kai to padaryti negali tėvai ar teisėti vaiko atstovai.

v  Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais.

v  Mokinių nemokamo maitinimo organizavimo priežiūra ir apskaita.

v  Mokinių pažymėjimų išdavimas, registravimas.

Mokiniai į socialinį pedagogą gali kreiptis, jeigu:

v  Turi problemų bendraudami su bendraamžiais, mokytojais ar tėvais;

v  Turi elgesio, mokymosi, mokyklos lankomumo problemų;

v  Patiria patyčias, fizinį ar psichologinį smurtą;

v  Norite bendradarbiauti, padėti organizuoti prevencinius renginius ir priemones.

Visuomet esate laukiami tiesiog pabūti…

Į socialinį pedagogą taip pat gali kreiptis tėvai ir mokytojai.

Psichologinę pagalbą telefonu teikia (skambučiai nemokami):

Vaikų linija“ - 116 111

Darbo laikas: 11.00-21.00 kasdien

Emocinę paramą teikia: savanoriai

„Jaunimo linija“ - 8 800 28888

Darbo laikas: visą parą

Emocinę paramą teikia: savanoriai

„Vilties linija“ - 116 123

Darbo laikas: visą parą

Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai

Psichologinė pagalba internete:

Klausučio šalis - http://www.vaikulinija.lt (į laiškus per 3 dienas atsako savanoriai konsultantai).

Draugo laiškai - www.jppc.lt/draugas (į laiškus per 3 dienas atsako „Jaunimo linijos“ savanoriai konsultantai).

Psichologinis kūrybinis jaunimo centras -   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  (į laiškus per 3-5 dienas atsako savanoriai konsultantai).

Pagalbos telefonas Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Nebūk abejingas - matai smurtą, patyčias - paskambink telefonu 8 611 37177. Vilkaviškio rajono savivaldybėje, 210 kabinete (S. Nėries g. 1, Vilkaviškis) taip pat teikiama nemokama teisinė pagalba.