Gruodžio mėnesio veikla

Paskelbta: Penktadienis, 18 gruodžio 2020

Ikimokyklinukai tęsia dalyvavimą projekte ,,Sveikatiada“ sveikai pusryčiaudami.

UDCN1560

Rytmetys „Kalėdinė miško pasaka“

Kalėdos – pati laukiamiausia vaikų ir suaugusiųjų šventė. Tai šventė, kai vyksta stebuklai ir pildosi mažųjų svajonės. Savo svajones vaikučiai piešė lape ir siuntė laiške Kalėdų seneliui. Gruodžio 11 d. ikimokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje vyko kalėdinis rytmetys „Kalėdinė miško pasaka“. Miško laukymėje prie papuoštos eglutės susirinko visi miško gyventojai švęsti Kalėdų ir laukti Kalėdų senelio dovanų. Vaikučiai, persirengę miško žvėrelių personažais, dainavo linksmas kalėdines daineles, žaidė žaidimus. Už lango pasirodęs Kalėdų senelis nešė pilną maišą dovanų ir mojavo vaikučiams, sveikindamas su šventomis Kalėdomis. Kitoje rankoje jis laikė vaikų rašytą laišką. Kadangi karantino metu senelis negalėjo artimiau pabendrauti su grupės „pelėdžiukais“, kalėdines dovanėles įdėjo į kiekvieno spintelę. Vaikų nuotaika buvo puiki, akys spindėjo džiaugsmu ir laime. Palikęs dovanėles, Kalėdų senelis atsisveikino iki kitų metų ir, sėdęs į elniais pakinkytas roges, nuskriejo aplankyti negalėjusių atvykti vaikučių.
   Dėkojame tėveliams už paruoštus personažų kostiumus ir linkime visiems gražių ateinančių švenčių.
Grupės auklėtojos Valė ir Ingrida

UDCN1561 UDCN1562 UDCN1563 UDCN1564