Gruodžio mėnesio renginiai 2019

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 gruodžio 2019

Gruodžio mėnesį bibliotekoje vyko spaudinių paroda ,,Baltoms Kūčioms ir spindinčioms Kalėdoms“, bei vaikų piešinių paroda ,,Balta žiemos pasaka“. Biblioteką papuošė Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG vaikų piešinėliai (Mok. Vida Liaudaitienė), bei IUG vaikų darbeliai( Aukl. I. Slibinskienė, V. Dženkauskienė).

Gruodžio 5 dieną UDC salėje vyko kūrybinės kalėdinės dirbtuvėlės ,,Žvakių ir atvirukų gamyba“.

UDCN1370 UDCN1371

Prieššventiniu laikotarpiu Karklinius užvaldžiusi nykštukų manija jau suspindo pačiomis gražiausiomis spalvomis! Šiltomis, nuotaikingomis, nuoširdžiomis, jautriomis... Eglutės įžiebimo šventėje gražiausias Kalėdines dainas dovanojo Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai. Juos dainuoti moko mokytoja Janina Burbienė. Šventę Karklinių bendruomenei padėjo surengti UDC kultūros renginių organizatorė Neringa Jankauskienė.
   Eglutė įžiebta, kaimas virto Kalėdiniu Nykštukų miesteliu, belieka laukti Gerosios naujienos – Šventų Kalėdų. Tegul Jums visiems išsipildo visi norai ir svajonės. Gražių Jums švenčių.

UDCN1372 UDCN1373