„Atverk duris vasarai“ dalyviai kūrė lauko žaidimus

Paskelbta: Šeštadienis, 30 birželio 2018

N1022m Vasara žaidimų ir pramogų metas. Šiuo laiku vis labiau norisi būti gryname ore. Ką galima žaisti kieme, kaip smagiai praleisti šiltas ir saulėtas dienas, svarstė susirinkę „Atverk duris vasarai“ dalyviai. Vaikai dalinosi įspūdžiais, kad gryname ore galima žaisti slėpynes, gaudynes, futbolą, krepšinį. Tačiau galima ir šaškes pastumdyti bei „Domino“ padėlioti. Todėl ir nusprendėme pasigaminti šiems žaidimams reikalingas priemones.
   Vaikams į pagalbą atėjo mokyklos darbuotojas Gediminas Puskunigis. Jis parodė vaikams technologijų kabinetą bei jame esančius staliaus įrankius, leido pabandyti rankiniu pjūklu perpjauti kaladėlę.
Susipažinę su įrankiais vaikai patys ėmėsi darbo: dažė juodas ir baltas šaškes, stebėjo, kaip pagaminti šaškių lentos pagrindą bei „Domino“ žaidimui reikalingas lenteles, nudažė šaškių lentos langelius. Kam dažyti nepatiko, sužaidė šachmatų partiją.
   Visos lauko žaidimams reikalingos priemonės gamintos iš antrinių medžiagų: medinių palečių, medinių kaladėlių.
   Išsiskirstydami vaikai planavo, kada surengs pirmąjį šaškių ir „Domino“ žaidimų turnyrą.

Renginio organizatorės Vilija Urbšienė ir Aušra Biskienė

N10220 N10221 N10222 N10223