Kviečiame žaisti žaidimą „Klasės“

zaidimas klases

Darbo skelbimas

Žaidimas ,,Gumytė”

N1040m Spalio 12 d., trečiosios pertraukos metu, projekto ,,Sveikatiada” organizatoriai kvietė prisiminti seniai pamirštą, smagų ir aktyvų užsiėmimą – šokinėjimą per gumą. Nors tai atrodo tik paprastas žaidimas, tačiau mokiniams tai puikus būdas judėti ir aktyviai leisti laiką pertraukų metu, skatinant sveikesnį, geresnį ir kokybiškesnį vaiko gyvenimą, be to, tai ir sveikas dialogas tarp mokinio ir mokytojo – to ir siekia projektas ,,Sveikatiada”.

Parengė vyresnioji dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė

Susitikimas su „Juoda avimi“

N1039m Spalio 9 d. mokykloje mus aplankė „Juoda avis“. Tai dvi merginos - Laura ir Sigita, kurios veikdamos su žmonėmis siekia jiems padėti atrasti naują žinojimą senoje tiesoje. „Juoda Avis“ 5-10 klasių mokinius kvietė į ratą, kuriame svarbiausias darbas buvo būti savimi, tokiu, kokiu norėjosi būti šią dieną. Mokiniai buvo kviečiami reikšti savo mintis ir jausmus, išgirsti bei suprasti kalbantįjį, skatinami auginti pasitikėjimą savimi, atrasti stipriąsias ir tobulintinas savo puses.
   Mokytojai dalyvavo praktinėje paskaitoje „Vaikas jau yra žmogus“, kur gilino savo žinias apie suaugusiojo ir vaiko tarpusavio ryšį, bendravimo svarbą.
   Susitikimas vyko pagal projekto „Laimingi vaikai“ veiklas.

Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė