Futbolas subūrė mokinius ir per vasaros atostogas

Paskelbta: Pirmadienis, 25 birželio 2018

N1021m Futbolo kamuolys ridinėjasi ne tik Pasaulio futbolo čempionato aikštėse, bet ir Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione. Čia birželio 25 dieną rinkosi „Atverk duris vasarai“ projekto dalyviai, kur jų laukė futbolo turnyras „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.
   Visi turnyro dalyviai suskirstyti į komandas burtų tvarka. Iš viso dalyvavo 8 komandos, sudarytos iš įvairaus amžiaus vaikų – nuo keturių iki 14 metų. Pasinaudoję išradingumu vaikai sukūrė komandų pavadinimus, ir futbolo aikštelėse kovėsi „Marciopų“, „Drakonų“, „Red Sea“, „Pabarstukų“, „Ketų“, „Merdžinų“, „Sportukų“, „Mini Team“ komandos.
   Komandos varžėsi žaisdamos su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus. Varžybos vyko be teisėjų, patys vaikai priiminėjo sprendimus, taip parodydami vieni kitiems pagarbą bei ugdydamiesi sąžiningo žaidimo supratimą.
   Turnyro nugalėtojais tapo „Sportukų“ komanda, kurioje žaidė Vakaris Jokubynas, Gabija Šlekytė, Domantė Biskytė ir Emilija Puskunigytė. Antros vietos taurę iškovojo „Marciopai“ – Ieva Vilkaitytė, Naglis Zigmanta, Miglė Tamošaitytė, o trečia vieta atiteko komandai „Drakonai“, kuriai atstovavo Ignas Sakalauskas, Dovilė Bendaravičiūtė, Joris Augulevičius.
   Varžybų dalyviai apdovanoti ir asmeniniais prizais. „Jauniausio futbolo varžybų dalyvio“ statulėlė įteikta ketverių metų dalyvei Domantei Biskytei.
   Geriausiu futbolo varžybų gynėju pripažintas Joris Augulevičius.
   Geriausia vartininke išrinkta Ieva Vilkaitytė.
   Už gražiausią įvartį asmeniniu prizu apdovanota Andrėja Zigmantaitė.
   Rezultatyviausiu žaidėju, įspyrusiu 7 įvarčius, tapo Vakaris Jokubynas.
   Prizus dalyviams įteikė renginio organizatorės Aušra Biskienė ir Vilija Urbšienė bei Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius.
   Renginio rėmėjai Marijampolės apskrities futbolo federacija.
   Renginio akimirkas fotografavo Laura Urbšytė.
   Taigi, ir nesvarbu, ar danguje švietė saulė, ar krito žemėn lietaus lašai, futbolas, gera nuotaika, buvimas su draugais bei noras nugalėti renginio dalyviams suteikė nepakartojamų akimirkų ir džiugių emocijų.

Renginio organizatorė Aušra Biskienė

N10210 N10211 N10213 N10215 N10214