Netradicinė pamoka „Renkuosi...galimybes“

Paskelbta: Penktadienis, 01 birželio 2018

N1009m Birželio 1-ąją 5–10 klasių mokiniai rinkosi į netradicinę pamoką „Renkuosi... galimybes“, kuri buvo skirta paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jos metu mokiniai ugdėsi meilės, pagarbos rūpestingumo jausmą bei buvo skatinti meilę, šilumą, gerumą išreikšti žodžiais ir darbais, puoselėjo nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, nes, anot J. Marcinkevičiaus, „Visa ko pradžia yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga.“ Pamoką organizavo ir vedė mokytojos Aušra Biskienė ir Luara Urbšytė.
   Per šią pamoką mokiniai kalbėjo apie pasirinkimo laisvę bei galimybę rinktis. Septintos klasės mokiniai visiems parodė meninę kompoziciją „Renkuosi... galimybes“. Susirinkusieji į šią netradicinę pamoką turėjo galimybę tapti visažistais ir pasirinkę draugą, jam sukurti makiažą. Tai labiausiai patiko daryti mergaitėms. Jos mielu noru gražino save ir kitus. Berniukai ant rankų, kaklo kūrė savo svajonių tatuiruotes. Visi norintys įsiamžino fotosesijos metu.
   Po šios kūrybinės užduoties mokiniai rinkosi į mokyklos kiemą, kur laukė vaikystę primenanti veikla – muilo burbulų pūtimas. Iš klasės auklėtojų pagamintų skysčių, mokiniai leido įvairiausius burbulus: didelius ir mažus, apvalius ir pailgus, bet svarbiausia spalvotus.
   Taigi, pasak septintokų, „Aš visada noriu turėti galimybę rinktis“.
Parengė lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė

N10090 N10091 N10092 N10095