Naujienos

Kalėdinis renginys „Širdžių šiluma“

Paskelbta: Penktadienis, 29 gruodžio 2017

  N972m Didžiuoju laukimu pradinių klasių mokiniai gyveno visą gruodžio mėnesį. Šv. Kalėdos ir Naujieji metai – laukiamos šventės. Vaikams jos ypatingos, todėl iš anksto ruošiamasi ir mokykloje, ir namuose. Šventinę nuotaiką padeda sustiprinti ne vien puošni eglutė ar pačių pagaminti papuošimai, bet ir tai, ką kiekvienas savo širdyje nešiojame, kaip mokame tuo su kitais pasidalinti. Todėl ir į šventę kiekvienas vis kitaip rengėmės, skubėjome su savo atsiminimų, mokėjimų glėbiu: dramos būrelio mokiniai visiems parodė pamokančią pjesę „Širdžių šiluma“, priešmokyklinės grupės ugdytiniai prabilo įvairių veikėjų balsais, skambėjo kalėdinės dainos, muzikos ritmu sukosi „snaigės“. Tačiau visi, kaip susitarę, apie draugystę, artumą, pagalbą vieni kitiems kalbėjo.
   Šventės dalyvius aplankė Kalėdų senelis, lydimas animacinio filmuko herojų Mikės Pūkuotuko ir paršelio Knysliuko. Saldainių, juoko, geros nuotaikos užteko visiems.
   Sakoma, kad žmogaus gyvenimą galima palyginti su liepsna: tai lygiai dega, tai smilksta, bet visada aplink save skleidžia šilumą ir šviesą. Ši šventė buvo šiltas susitikimas su artimaisiais ir draugais. Tik šį kartą, manau, sušilome ne nuo židinio, bet nuo mūsų širdžių kaitros, nuo mokėjimo šiluma pasidalinti.

Renginio organizatorė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Jolanta Puskunigienė

 N9721 N9722 N9723 N9724

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Keturvalakiai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis