Eilėraščių konkursas „Kuriu Lietuvai“ 2017

Paskelbta: Pirmadienis, 04 gruodžio 2017

N971m Gruodžio 4 d. mokykloje baigėsi 2–4 klasių mokinių eilėraščių konkurso ,,Kuriu Lietuvai" I etapas. Mokiniai noriai dalyvavo konkurse bei kūrė eilėraščius apie Lietuvą. Kiekvienas eilėraštis buvo gražus ir įdomus.
   Vertinimo komisija, kurią sudarė vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rima Dambrauskienė bei bibliotekininkė Vilija Urbšienė iš kiekvienos klasės išrinko po vieną geriausią, įdomiausią kūrybinį darbą į II konkurso etapą.
   Šiais metais I etapo konkurso nugalėtojais tapo berniukai: 2 klasės mokinys Žygimantas Mieliauskas „Gera Lietuvoj“, 3 klasės mokinys Darijus Šalčiūnas „Lietuvėlė“, 4 klasės mokinys Arnas Starych „Lietuva“. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkurso etapuose.
   Visi sukurti eilėraščiai eksponuojami mokyklos I aukšto stende.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rima Dambrauskienė

N9711 N9712