Naujienos

Žvejybos varžybos „Kas didesnę, kas gražesnę“

Paskelbta: Trečiadienis, 05 liepos 2017

  N630m Vėsus oras, apsiniaukęs dangus, šiltas lietus, saulės spindulys pro debesį – tai labai prastas oras atostogaujantiems, tačiau ne žvejams. Liepos ketvirtosios rytą mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi prie mokyklos esančio tvenkinio į žvejybos varžybas „Kas didesnę, kas gražesnę“. Tai vienas iš ciklo „Atverk duris vasarai“ renginių.
   Varžyboms dalyviai ruošėsi labai atsakingai: vieni gaminosi tešlą, kiti prisiieškojo sliekų, treti net iš vakaro pabandė meškerės miklumą, dar kiti žuvytes pasišėrė.
   Nors susirinko negausus būrelis dalyvių, tačiau puikios nuotaikos netrūko. Linksma buvo ištraukus pirmąją žuvį, smagu, kai kibire žuvų vis daugėjo. Nuotaiką pakėlė ir atvykęs nelauktas svečias – katinas, kuris žuvis tiesiog nuo meškerės griebė. Gera nuotaika pritraukė ne vieną praeivį pasidomėti, kas čia vyksta.

   Visi varžybų dalyviai apdovanoti dovanomis: atminimo statulėlėmis, kurias įsteigė Keturvalakių bendruomenė, daiktinėmis dovanomis bei saldumynais, kuriais pasirūpino renginio sumanytojos Aušra Biskienė ir Vilija Urbšienė.
   Už pirmą sugautą žuvį apdovanotas Adomas Urbšys, kuris vos užmetęs meškerę ištraukė žuvį, kai tuo metu kiti dalyviai tik ruošėsi pirmam užmetimui.
   Žvejo atsiskyrėlio vardą pelnė Aivaras Bendaravičius, kuris vienas tyliai ne tik žuvį traukė, bet ir stebėjo savo varžovus.

   Profesionaliausia žveje pripažinta Deimilė Biskytė. Ji pasirūpino ir pašaru žuvims bei stovu meškerei, labai atsakingai, pagal tėtės duotas instrukcijas, žvejojo.
   O daugiausiai žuvų (890 g) sugavo Deimantė Kuršvietytė, kuri su brolio palaikymu ir patarimais traukė žuvį vieną po kitos.
   Varžybų sirgaliai taip pat gavo saldžių dovanų.
   Reikia mokėti ne tik žuvį sugauti, bet ir ją pažinti. Taigi užduotis-mįslė. Visi varžybų dalyviai turėjo atspėti, kokia žuvis pavaizduota paveikslėlyje.
   Varžybas organizavo bei dalyviams neįveikiamose situacijose gelbėjo kūno kultūros mokytojas Povilas Melnykas.
   Varžybose dalyvius palaikė Keturvalakių bendruomenės atstovės Reda Žukauskienė, Lina Kuršvietienė, mokytojos Laura Urbšytė, Aušra Biskienė, bibliotekininkė Vilija Urbšienė bei svečiai: Deividas Kuršvietis, Domantė Biskytė.

N6301 N6302 N6303 N6304 N6305 

Comments are now closed for this entry

Apklausa

Kaip dažniausiai leidi laisvalaikį atšilus orams?

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis