Ketvirtokų išleistuvių šventė „Kelionė laivu“

Paskelbta: Penktadienis, 26 gegužės 2017

N628mKeturi geltoni rudenys,
Keturios sniegu kvepiančios žiemos,
Keturi žali pavasariai ir
Keturios gėlėm kvepiančios vasaros
Subėgo į mūsų klasę.
   Gegužės 26 d. ketvirtos klasės mokiniai pakvietė į atsisveikinimo su vaikyste renginį „Kelionė laivu“. Visi pabuvome kartu, kuo nuoširdžiau praleisdami išsiskyrimo akimirkas. Vaikai parodė nuotaikingą programėlę tėvams ir mokytojams. Taip pat buvo įteiktos padėkos mokiniams už mokslo pasiekimus, dalyvavimą renginiuose, gerą elgesį. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Violeta Šaukščiuvienė bei pavaduotojos ugdymui Aušra Biskienė ir Lina Puskunigienė. Praleidę laiką kartu, pašokę, padainavę, pilni teigiamų emocijų, įspūdžių mokiniai atsisveikino su pradinių klasių suolu. Vaikų akyse matėsi jaudulio kibirkštėlės, nes čia jie praleido pačius gražiausius savo vaikystės metus. Šventę užbaigėme nuoširdžiu bendravimu prie arbatos puodelio.
   Linkiu sėkmės būsimiems penktokams. Šiltos ir įspūdingos vasaros visiems!

4 klasės mokytoja Rima Dambrauskienė

N6281 N6281 N6281 N6281