Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas 2023

Paskelbta: Sekmadienis, 03 gruodžio 2023

N1427mJau keletą metų iš eilės mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte „Bookmark Exchange Project“. Projektas įdomus tuo, kad mokiniai iš bet kurios pasaulio vietos siunčia vieni kitiems knygų skirtukus, rašo laiškus, pristatydami save, savo mokyklą bei savo šalį. Būdami kūrybiški, smalsūs ir darbštūs IPUG, 1,3,4 klasių mokiniai, padedami mokytojų, bibliotekoje gamino savo rankų darbo skirtukus. 5-8 klasių mokiniai skirtukus gamino dailės pamokų metu su dailės mokytoja Virginija Armanavičiene. Šiais metais savo sukurtais skirtukais mainysimės su Portugalijos ir Slovėnijos mokiniais.
Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N14270 N14271