Aš ir knyga

Paskelbta: Trečiadienis, 08 lapkričio 2023

knyga ir as

Siekiant mokinius labiau domėtis knygomis, skaitymu mokykloje 5-8 klasių mokiniai kartą per mėnesį kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Dievokaityte renkasi į mokyklos biblioteką. Mokiniai pristato perskaitytas knygas, apžvelgia jų pagrindines temas, mintis, veikėjus, skaito citatas. Jie draugams pristato ne tik knygas, kurias pasiėmė iš mokyklos bibliotekos, bet ir knygeles iš savo asmeninių bibliotekėlių. Bibliotekininkė, skatindama mokinius daugiau skaityti, supažindina su naujai išleistomis knygomis.
   Skaitykime patys ir dalinkimės skaitymo džiaugsmu su kitais.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Dievokaitytė