Edukacija ,,Per marias vandens ieškoti“

Paskelbta: Antradienis, 24 spalio 2023

N14248m Spalio 20 dieną 6, 8 klasių mokiniai dalyvavo didžiųjų Nemuno kilpų regioninio parko edukacijoje „Per marias vandens ieškoti“. Šioje edukacijoje savo paslaptis atvėrė ant sūraus požeminio vandens kupolo išaugęs miestas. Išskirtiniai jo vandenys žinomi nuo viduramžių. XIX a. tapęs kurortu Birštonas buvo patekęs į populiariausių Europos kurortų dešimtuką. Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti ir plėsti žinias apie vandenį: gėlą ir sūrų, požeminį, gydantį. Degustavo ir nusakė įvairaus sūrumo vandens savybes, rinko informaciją chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų pristatymams.
   Mokiniai aplankė mineralinių vandenų buvietes, grožėjosi Nemuno upės vingiais užlipę į Birštono apžvalgos bokštą.Mokomoji ekskursija projekto ,,Vanduo-gyvybės šaltinis" veikla.
8 kl. vadovė N. Jankauskienė

N14248 N14249