MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Paskelbta: Antradienis, 24 spalio 2023

Kai sustoja ant rudenio lieptų geltonplaukiai klevai ir kaštonai,
Palydėdami gerves į tolimą kelią,
Ir širdin įsilieja rudens nežinia.
Aš girdžiu, kaip iš tolo atskamba sidabriniai varpeliai,
Kviesdami į mokyklą mane.
   Kartu su rudenėjančia gamta ir išskrendančiais paukščiais atskubėjo rugsėjis, o su juo ir Rugsėjo 1-oji − Mokslo ir žinių diena. Mokiniai grįžo į klases džiugiai nusiteikę ir pasiruošę naujiems mokslo metams.
   Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu. Rugsėjo 1-osios šventės proga kalbėjo mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Sidutė Černauskienė, kuri labai nuoširdžiai visiems linkėjo būti vieningiems ir įteikė mokytojams bei personalo darbuotojams padėkas už nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą. Į Mokslo ir žinių dienos renginį atvyko svečiai: Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys, Keturvalakių bendruomenės pirmininkas Arvydas Kuršvietis. Mokinius ir jų tėvelius sveikino klasių vadovės, kurios vėliau pakvietė mokinius į klases. Šventę vedė Kotryna Krunkaitytė ir Arnas Andriušaitis.

N14221