Draugauju su pasaka

Paskelbta: Penktadienis, 24 vasario 2023

N1394m Sausio 26 d. pradinių klasių mokiniams vyko netradicinė integruota projektinė diena „Draugauju su pasaka“. Burtų keliu išsiaiškinę, kokią pasaką turės suvaidinti, analizavo veikėjų charakterius, tobulino raiškaus skaitymo įgūdžius. Patys ieškojo idėjų, kaip pasigaminti kaukes, kaip išradingiau inscenizuoti pasakas. Sukurtus vaidinimus parodė 5–8 klasių mokiniams ir mokytojams. Pats geriausias įvertinimas jauniesiems aktoriams buvo garsūs žiūrovų plojimai. Puikus komandinis darbas, gera nuotaika atsispindėjo ne tik suvaidintose pasakose, bet ir švytinčiose vaikų akyse.

Video1   Video2  Video3
Mokytoja Renata Klimavičienė