Žmogaus kūnas

Paskelbta: Trečiadienis, 15 vasario 2023

N1392m Vasario 9 dieną 2 klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka „Žmogaus kūnas“ vyko netradicinėje aplinkoje – Keturvalakių miestelio medicinos punkte. Mokinius maloniai sutiko Bendrosios praktikos slaugytoja Dalė Kučiauskienė ir odontologė Skirmutė Melnikienė. Antrokai sužinojo: kas gali padėti susirgus, ką daryti susižeidus, įgėlus bitei, kodėl karščiuojama. Slaugytoja paaiškino, kaip svarbu saugoti, prižiūrėti ir rūpintis visomis kūno dalimis, kokios jos svarbios ir reikalingos. Mokiniai galėjo pasimatuoti deguonies kiekį kraujyje, pulsą, prisiminė, kad labai svarbu saugoti regėjimą.
   Odontologė vaikus pakvietė į kabinetą, kuriame taisomi dantys, papasakojo, kaip taisyklingai juos valytis, ką daryti, kad būtų sveiki.
   Atsisveikindami mokiniai padėkojo medikėms ir pažadėjo rūpintis savo sveikata, laikytis miego, mokymosi ir laisvalaikio ritmo, saugoti regėjimą.

2 klasės mokytoja Rima Dambrauskienė

N13920 N13921 N13922