Tarptautinė draugo diena

Paskelbta: Ketvirtadienis, 19 sausio 2023

N1384m Lapkričio 29 dieną mokyklos socialinė pedagogė S. Valiūnaitė kartu su būrelio “Judesys” vadove N. Jankauskiene pakvietė paminėti Tarptautinę draugo dieną. Su vaikais diskutavo apie tai, kas yra tikras draugas, draugystė, kokios yra tikrų draugų savybės. Mokiniai noriai priėmė pasiūlymą dalyvauti akcijoje “Padėkime mažiesiems draugams”, skirtoje beglobiams gyvūnėliams paremti. Dovanų kampelis gyvūnėliams sparčiai pildėsi sauso maisto ir konservų atsargomis, kraiko ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis gyvūnams. Sausio 13 d. Būrelio „Judesys“ mokiniai į VŠĮ ”Mindraja” gyvūnų prieglaudą nuvežė suneštas lauktuves.
   Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas ir atsakomybė. Džiugu, kad mūsų mokiniai nelieka abejingi beglobiams gyvūnams. Norime padėkoti visiems aktyviai prisijungusiems prie šios labdaringos akcijos.

Socialinė pedagogė S. Valiūnaitė,
būrelio “Judesys” vadovė N. Jankauskienė