7 klasės išvyka į Kauną

Paskelbta: Pirmadienis, 02 sausio 2023

N1379m Gruodžio 12 dieną 7 klasės mokiniai vyko į Kalėdinį kelią po Kauno miestą. Lankėsi seniausiame Kauno miesto name, originaliame gotikinės architektūros muziejuje ,,Perkūno namas", kur edukacijoje ,,Kaunas-viduramžių mietas“. Jos metu sužinojo apie Kauno kūrimosi ir suklestėjimo metus, apie čia galiojusius įstatymus, gyvenusius žmones, pirmąsias įmones, mokėsi šokti namo šeimininko burmistro Bernardo Bitnerio svečių šokį. Aplankė ir grožėjosi Čiurlionio įkvėpta miesto egle. Įveikę daug kilometrų pėsčiomis, pavargę, bet pilni įspūdžių traukiniu sugrįžo namo.
7 klasės vadovė N. Jankauskienė

N13790 N13791