Adventas – gerumo dvasia

Paskelbta: Antradienis, 06 gruodžio 2022

N1376mAdventas kasmet visus kviečia į susikaupimo, rimties, apmąstymų metą. Tai prasmingas laikas, kai svarbu sustoti, perkratyti savo sąžinę, apvalyti dvasią, prisiminti, kokie geri darbai buvo nuveikti per praeinančius metus.
   Gruodžio 5 d. visi rinkomės į Keturvalakių Švč. Mergelės Marijos gimimo parapijos bažnytėlę, kurioje buvo aukojamos šv. Mišios už mokinius, mokytojus, bendruomenę. Visi kartu meldėmės, giedojome giesmes. Po šv. Mišių mokykloje vyko edukacinė popietė ,,Advento papročiai ir tradicijos“, kurią vedė Jono Basanavičiaus gimtinės muziejininkė Agnė Brazaitienė.
   Šventų Kalėdų belaukiant, visi kartu, prisiminėme, kad kalėdinė širdis, tai plačiai atverta širdis, kupina gerumo dvasios, kuri pirmiausia galvoja apie kitus.
Dėkojame už nuoširdžią bendrystę ir buvimą kartu Keturvalakių Švč. Mergelės Marijos gimimo parapijos klebonui Dainiui Gurevičiui, Gižų Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonui Virginijui Vaitkui, vienuolei Jūratei Kryžokaitei, muziejininkei Agnei Brazaitienei.
Tikybos mokytoja Virginija Dukštienė

N13760 N13761 N13762 N13763 N13764