Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas 2022

Paskelbta: Penktadienis, 11 lapkričio 2022

N1370mJau tradiciškai mūsų mokyklos mokiniai spalio mėnesį dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte, kuris apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis bibliotekomis visame pasaulyje. Šių metų tema ,,Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Visos šios naujos, kūrybiškos, netikėtos iniciatyvos paskatina mokinius skaityti knygas, domėtis mus supančiu pasauliu.
   Mokiniai ieškojo idėjų ir su džiaugsmu pagamino įvairių formų knygų skirtukus. Juos dekoravo įvairiais simboliais, užrašė linkėjimus lietuvių kalba.
   Šiemet ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės ugdytinių, 2,3,4,5 klasių mokinių sukurti knygų skirtukai keliaus į Kroatiją, o 6,7,8 klasių – į Vengriją.
   Ačiū 5 klasės mokinei Kotrynai Brazaitytei ir 8 klasės mokinei Deimilei Biskytei už susirašinėjimą su šalimis partnerėmis.
   Visi su nekantrumu lauksime skirtukų iš naujųjų draugų.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N13700 N13701 N13702