Krepšinio aikštelės atidarymas

Paskelbta: Ketvirtadienis, 22 rugsėjo 2022

N1358mMokykloje vykdomas sveikatos apsaugos srities projektas „Aktyviai, draugiškai, sveikai“, finansuojamas Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Iš šio projekto lėšų įsigijome lauko krepšinio stovą. Už jo įtvirtinimą dėkojame Keturvalakių bendruomenės pirmininkui A. Kuršviečiui ir fizinio ugdymo mokytojui P. Melnykui.
   Rugsėjo 16 d. įvyko oficialus aikštelės atidarymas. Susirinkusius pasveikino mokyklos pavaduotoja ugdymui N. Jankauskienė ir Keturvalakių miestelio seniūnas G. Urbšys, kuris atvyko su dovana – krepšinio kamuoliu. Mokytojo Povilo suorganizuotos linksmos baudų ir tritaškių mėtymo rungtys, kamuolio varymo estafetės įtraukė visus mokinius. Mokiniai apdovanoti iš projekto lėšų įsigytais sportiniais prizais.
   Dabar pertraukų laikas mokyklos kieme lekia nepastebimai, o svarbiausia – aktyviai, draugiškai, sveikai.

N13580 N13581 N13582 N13583 N13584