Sveika, vasarėle!

Paskelbta: Penktadienis, 10 birželio 2022

N1348mŠiltą ir saulėtą birželio 9-osios rytą visi pradinių klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų, Keturvalakių miestelio gatvėmis patraukė Balsupių pusiasalio link. Kelionė buvo netolima, bet įdomi.
   Prisiminę tinkamo elgesio taisykles gamtoje, keliaudami pusiasalio taku mokiniai džiaugėsi čia augančiais medžiais ir krūmais, sveikino triukšmaujančius paukščius.
   Visas smagumas prasidėjo tuomet, kai vaikai įsikūrė stovyklavietėje prie ežero. Draugiškai užkandę žaidė, žvejojo, pamiršę telefonus smėlyje statė pilis, kasė tvenkinius, darė užtvankas. Vandenį sėmė ir nešė kas saujomis, kas puodeliais, o kai kam pavyko ir kibirėlių rasti. Na, o kai gerokai išalko, kepė dešreles.
   Turiningai praleidę laiką, kupini puikių įspūdžių visi sugrįžo į mokyklą. Šioje išvykoje mokiniai papildė gamtinių žinių bagažą, turiningai, smagiai ir linksmai praleido laiką gamtoje, džiaugėsi šiltu, vasarišku oru ir vandeniu.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rima Dambrauskienė

N13480 N13481 N13482 N13483 N13484