Išvyka į J. Basanavičiaus tėviškės muziejų

Paskelbta: Šeštadienis, 21 gegužės 2022

N1344mGaivūs lietaus lašais pažadino žemę pavasariui. Sužydėjo, sužaliavo laukai ir darželiai.
   3 klasės mokiniai gegužės 17 dieną išvyko į Jono Basanavičiaus gimtinės muziejų pasižvalgyti, kaip ten atrodo šis nuostabus metų laikas. Kaip jaučiasi naują pavasarinį rūbą apsirengę ąžuolai? O didysis kaštonas kiemo vidury? Išvykos metu mokiniai dar kartą prisiminė įdomius žinomo žmogaus gyvenimo faktus. Gidė papasakojo, kokius nuotykius patyrė Basanavičius vaikystėje. Aplankėme visas muziejaus ekspozicijas, medinių skulptūrų, sūpynių aikštelę. Puikiai sekėsi atsakyti į gidės paruoštus viktorinos klausimus.
   Šis muziejus, tai vieta, į kurią norisi sugrįžti bet kuriuo metų laiku.

3 klasės mokytoja Jolanta Puskunigienė

N13440 N13441 N13442 N13443