Paskelbti žaidimo ,,Savaitės klausimėlis“ rezultatai

Paskelbta: Penktadienis, 20 gegužės 2022

N1343m Pasibaigė ,,Savaitės klausimėlio“ antras etapas. Gegužės 19 dieną mokyklos bibliotekoje buvo paskelbti žaidimo rezultatai ir apdovanoti nugalėtojai.
   Šio etapo nugalėtojais tapo: Domantė Biskytė ir Adomas Urbšys. SVEIKINU! Jie teisingai atsakė į visus (11) klausimų.
   Sveikinu Guodą Urbšytę ir Deimilę Biskytę, kurioms šį kartą tiek nedaug pritrūko, kad įsilietų į nugalėtojų gretas. Jos atsakė į 10 klausimų.
   Balsavimo būdu buvo išrinktas ,,Savaitės klausimėliui“ pateiktas įdomiausias klausimas. Tai 5 klasės mokinės Miglės Tamošaitytės mįslė.
   Pabaigoje mokiniams buvo užduotas paskutinis klausimas-mįslė. Susiskirstę į grupes, turėjo iš sakinių sudėlioti mįslę, ją įminti. O teisingas atsakymas buvo paslėptas lauke. Kaip gali nerasti mūsų mokyklos kieme gyvenančio gandro? Nes mįslės atsakymas buvo gandras. Pabaigoje visi dalyviai pasivaišino saldžiais prizais. Šį kartą apdovanojimus įsteigė Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras.
   Ačiū mamytei Ingridai Pajaujienei už ,,Savaitės klausimėliui“ pateiktą klausimą.
   Kitus rezultatus rasite bibliotekoje. Ačiū visiems žaidusiems.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė
Nuotraukos 10 kl. mokinės Indrės Petruškevičiūtės