Fotografijų paroda „Gamtos kalba“

Paskelbta: Šeštadienis, 30 balandžio 2022

N1339m1–4 klasių mokiniai dalyvauja respublikinėje pradinių klasių mokinių virtualioje kūrybinio projekto „Gamtos kalba“ parodoje, skirtoje gamtininkui, fotografui ir rašytojui Selemonui Paltanavičiui. Mokiniai fotografavo ir siuntė mokytojams nuotraukas su Lietuvos gamtos vaizdais, kūrė akrostichus. Mokyklos meninio ugdymo būrelio „Clic“ vadovės L. Urbšytės ir jos mokinių laukė nemenkas iššūkis – reikėjo atrinkti iš kiekvienos klasės po vieną nuotrauką, kuri keliaus į virtualią parodą.
   Komisija atrinko šių mokinių darbus: Rimgailės Švedaitės (1 kl.), Emilio Brazio (2 kl.), Emilijos Mazėtytės (3 kl.), Austėjos Liutkevičiūtės (4 kl.).
   Visos parodos dalyvių klasės bus pakviestos į virtualų susitikimą su gamtininku, fotografu ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi. Parodoje eksponuojamas mokinių nuotraukas galima pamatyti mokyklos I aukšto fojė, o respublikinę virtualią parodą galima aplankyti internetinėje svetainėje https://gamtoskalba.jimdosite.com/.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rima Dambrauskienė

N13390 N13391 N13392 N13393