Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių išleistuvės į pirmąją klasę 2021

Paskelbta: Pirmadienis, 14 birželio 2021

N1287m Gražų ir saulėtą, birželio 14 dienos rytą, mokyklos beržynėlio lauko klasėje, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, jų tėveliai, svečiai susirinko į priešmokyklinukų išleistuves. Vaikai gavo siuntinį, kurį atsiuntė Vasara. Jame buvo užduotėlės, kurias vaikai turėjo atlikti visų išleistuvių metu. Priešmokyklinukai dainavo, šoko linksmus šokius, kartu su tėveliais minė mįsles, užrištomis akimis baigė piešti įvairius gyvūnėlius, kirpo ant virvelės pakabintus prizus, prisistatė, papasakojo apie save. Šventės pabaigoje vaikams buvo įteikti priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomai, sukaupti darbeliai, dovanos. Vaikus pasveikino būsima jų mokytoja Rima Dambrauskienė. Nepamiršti buvo ir tėveliai, vaikai jiems padovanojo savo rankomis vazonėlyje sodintas ir prižiūrėtas gėlytes.
   Pasibaigus šventiniam šurmuliui, lydimi pakilios nuotaikos, visi išsiskirstė namo, o jau rugsėjo pirmąją dieną mokyklos skambutis kvies juos į pirmąją klasę.

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji pedagogė Vida Liaudaitienė

N12870 N12871 N12872 N12873