Paminėjome Pasaulinę knygos dieną

Paskelbta: Penktadienis, 23 balandžio 2021

N1277m Knygos yra vartai į stebuklų, paslapčių, mistikos, įdomybių pasaulį. Skaitymo džiaugsmą atradęs vaikas turi galimybes akimirksniu persikelti į žaismingą pasakų, istorijų pasaulį, aplankyti įvairias šalis ir miestus.
   Minėdami Pasaulinę knygos dieną, priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1-4 klasių mokiniai prisidėjo prie iniciatyvos ,,Lietuva skaito! 2021“. Šia proga vyko neįprastos pamokos. Bibliotekininkė mokiniams pristatė V. Bako knygą ,,Ką MANĖ KAMANĖ“, kuri išrinkta ,,Metų knyga 2020“. Aptarę, kodėl reikia skaityti, pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis 1 pamokos metu klasėse skaitė savo mėgstamas knygas. Nes kaip teigia psichologė, socialinių mokslų daktarė Monika Skerytė-Kazlauskienė, kad vertingiausia knyga yra ta, kurią vaikas susiranda pats.
   Knygelę ,,Pavasaris kiekvieno širdyje“, kurią kūrė priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su tėveliais, skaitė mokytoja Vida Liaudaitienė.
   Džiaugiamės Rimgaile Švedaite, kuri jau pati savo draugams skaitė skiemenų knygą ,,Coliukė“.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N12770 N12771 N12772 N12773 N12774 N12775