Mokykla atsinaujino mokymosi aplinkas bei ugdymo turinį papildė skaitmeninėmis priemonėmis

Paskelbta: Pirmadienis, 15 kovo 2021

N1262m Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001 ,,Kokybės krepšelis“. Tai tikslinė valstybės dotacija, suteikiama išimtinai mokinių pasiekimams gerinti. Lėšos skiriamos mokinių konsultacijoms, kitai mokymosi pagalbai, ugdymo aplinkai, tiriamajai ir kūrybinei mokinių veiklai organizuoti, mokytojų kvalifikacijai tobulinti ir kt.
   Viena iš sričių, numatytų mūsų mokyklos veiklos tobulinimo plane, yra „mokymosi aplinkų ir priemonių atnaujinimas bei pritaikymas skirtingų gebėjimų ir poreikių mokiniams“. Iš šio projekto lėšų lapkričio-gruodžio mėnesiais trijuose kabinetuose įrengtos interaktyvios erdvės, t.y. 2 klasės, matematikos ir fizikos kabinetuose pakabinti interaktyvūs ekranai. Balandžio mėnesį yra numatyti mokytojų mokymai, kaip dirbti su šiais ekranais.
   Taip pat nuo lapkričio mėnesio 5–8 klasių mokiniams yra išpirktos licencijos Eduka klasėje. Tai leidžia mokytojui pritaikyti užduotis įvairių gebėjimų mokiniams, kad šie patirtų mokymosi sėkmę bei aukštesnių rezultatų.
Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N12620 N12621 N12622