Vaikų gražiausi lietuviški žodžiai „Žodžių debesyse“

Paskelbta: Antradienis, 09 kovo 2021

N1260mŠiemet jau šeštą kartą šalyje organizuojamos Lietuvių kalbos dienos. Prie šių renginių jau ketvirtą kartą prisidedame ir mes. Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti jos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje, telkti bendruomenes Lietuvoje ir užsienyje. Nors šalies ir pasaulio situacija sunkiai nuspėjama, mokykloje rasta būdų ir formų įsitraukti į šią gražią iniciatyvą. Pandemija praeis, karantinas baigsis, o mūsų indėlis gimtajai kalbai liks.
   Kovo 1–5 dienomis 5, 6, 7 klasių mokiniai lietuvių kalbos pamokose aptarę lietuviškų žodžių gausą, prisiminę kalbos dalis, rinko savo gražiausius lietuviškus žodžius ir panaudodami informacinių technologijų įrankį WordCloud programėlę kūrė žodžių debesis, t.y. vizualizavo savo mintis. Tai ne tik žodžiai ar mintys. Mokinių darbuose atsispindi ir vaikų vertybės, svajonės, tikslai, nuotaikos, kuriomis dabar jie gyvena, ir ...
   Daugiau mokinių darbų galite rasti mokyklos Facebook paskyroje.

Vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė

N12600 N12601 N12602 N12603 N12604 N12605 N12606