Smagus susitikimas

Paskelbta: Penktadienis, 23 lapkričio 2018

N1057m 2018 m. lapkričio 23 d. gausus pradinių klasių mokinių būrys išvyko į Karklinių UDC susitikti su kapitonu Flintu. Norit tikėkit, norit ne, bet ir su tokiu bauginančiu personažu gali būti neįtikėtinai linksma! Skambios dainos, nuotaikingos melodijos nei minutei neleido nurimti. Rankelės, rodos, pačios į viršų aplodismentams kilo, kojelės šokiui ritmu trepsėjo. O kur dar garsioji pirato Flinto mankšta, kad stiprūs būtume ar Galapagų salos vėžlių daina, kad ilgai gyventume! Visko čia ir neišvardinsi, bet kad namo keliaudami, dar ir dovanų gavome, ne paslaptis!
   Tad, kas dar nematėt, negirdėjot, tai pirmai progai pasitaikius, būtinai su kapitonu Flintu pabendraukit.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jolanta Puskunigienė

N10560 N10561 N10562