Tarptautinis skirtukų mainų projektas

Paskelbta: Trečiadienis, 03 spalio 2018

Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

Jau trečius metus mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte, kuris apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Šiemet mokiniai kūrė popierinius ir skaitmeninius skirtukus ir jais keisis vieni su kitais. Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis bibliotekomis visame pasaulyje. Visos šios naujos, kūrybiškos, netikėtos iniciatyvos paskatina mokinius skaityti knygas, domėtis mus supančiu pasauliu.
   Priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir 1 – 5 klasių mokiniai savo pagamintais knygų skirtukais apsikeis su Kroatijos Drenje miesto mokyklos mokiniais. Vyresniųjų klasių mokiniai su informacinių technologijų mokytoju Neriju Mašalaičiu pamokų metu kūrė skaitmeninius skirtukus. Jų yra įvairiausių: su Lietuvos, mokyklos simbolika, mėgstamiausiais knygų, filmų herojais, palinkėjimais. Jais apsikeis su Halcyon Londono tarptautinės mokyklos mokiniais.
   Norintys daugiau sužinoti apie Kroatiją ir Angliją, jų geografinę padėtį, kultūrą, žmones, spalio 26 dieną rinkosi į biblioteką. Čia 8 klasės mokinės Deimantė Kuršvietytė ir Smiltė Kraipavičiūtė bei geografijos mokytoja Lina Puskunigienė pateikė informaciją apie šalis partneres. Taip pat susipažinome su mokyklomis partnerėmis naudodamiesi jų internetinėmis svetainėmis.
   Mokinių sukurtus knygų skirtukus jau išsiuntėme ir visi su nekantrumu lauksime skirtukų iš naujųjų draugų.

Parengė Bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N10450 N10451 N10452 N10453 N10454

Skirtukai

skirtukas1

Sulaukėme žinių iš Kroatijos ir Londono mokyklų, kur keliaus mokinių sukurti knygų skirtukai. Pasidomėkime!

N10425

N10426

Jau sukurti mokinių popieriniai ir skaitmeniniai knygų skirtukai, kuriuos kitą savaitę išsiųsime į Kroatijos Drenje mokyklą ir Londono Halcyon tarptautinę mokyklą. Sujungti skirtukai

Sulaukėme skirtukų nuo draugų iš Halcyon Londono Tarptautinės mokyklos.

N10473