Bendruomeniškas vasario mėnuo Karklinių UDC

Paskelbta: Ketvirtadienis, 01 kovo 2018

Vasario mėnesio renginiuose aktyviai dalyvavo Karklinių kaimo bendruomenė. Užgavėnių šurmulys su daktaru, čigonėmis, velniu, trankia muzika aplankęs daugelį vietinių gyventojų, kvietė išvyti žiemą iš kiemo. Vakarop persirengėliai kartu su karkliniečiais aikštelėje dainomis, šokiais, rateliais ir įvairiomis sportinėmis estafetėmis šventė Užgavėnes. Netrūko geros nuotaikos, gražių kaukių, laužo, blynų, karštos arbatos, o šventės pabaigoje simboliškai su žiema atsisveikinome sudegindami Morę.

UDCN1033 UDCN1034 UDCN1035

Lietuvos šimtmečio minėjimas prasidėjo mišiomis Keturvalakių Švč. M. Marijos Gimimo bažnyčioje. Po mišių visus susirinkusius Karklinių UDC salėje pasveikino Karklinių kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita Tekorienė. Iškilmingai atidarius šventę, sugiedojus himną, pradėjome stalo teniso ir šaškių varžybas. Užvirė tikra kova tarp gausiai besivaržančių dalyvių. Stalo teniso varžybų nugalėtoju tapo Lukas Venys, o šaškių- Guoda Tekoriūtė.
   Vėliau pranešimą apie Lietuvos šimtmetį skaitė Keturvalakių mokyklos- daugiafunkcio centro istorijos mokytoja Regina Treikauskienė, po kurio vyko diskusija ,,Karkliniai Lietuvos šimtmečio kelyje“. Buvo svarstoma Karklinių kaimo kūrimosi ir augimo tendencija, kultūros ir sporto renginiai, diskutuota, kaip bendruomenė gyvena dabar ir kaip matome netolimą savo kaimo ateitį, bei kiti klausimai.

UDCN1044 UDCN1045 UDCN1046 UDCN1047

Vasario pabaigoje visus norinčius pasinerti į ramybės ir spalvų pasaulį kvietėme išbandyti užburiančią tapybą smėliu. Lengvas muzikinis fonas, švelnus, spalvingas smėlis, tarsi, susilieja į bendrą vaizdą, iš kurio pamažu galima atpažinti gėlės žiedą, paukštį, drugelį...

UDCN1025 UDCN1026 UDCN1027

Kultūros renginių organizatorė