Mažojo poezijos pavasario šventė

Paskelbta: Penktadienis, 20 gegužės 2016

Gegužės 17 d. Vilkaviškio kultūros centre vyko Mažojo poezijos pavasario šventė „Vyturius išsupo jau dangus“. Tai tradicinis rajono literatų  kūrybos sambūris, kurio esmę gražiai atspindi posmas: „Eilėraštis it dovana – jį atiduotum, kad ir kitiems būt širdyse šviesu.“ Renginyje autoriai skaitė savo sukurtas eiles, skambėjo muzika, bardės iš Kauno Ilonos Papečkytės dainos. Buvo paskelbtas poezijos pavasario laureatas,  diplomantai ir nominantai.

Džiugu, tame gausiame būryje poetų klausytis ir karklinietės Reginos Mineikienės-Cikanaitės sukurto eilėraščio „Kaštonų žiedai“.

Kaštonų žiedai

Pražydo kaštono žiedai

Tarp lapų didžių.

Man apsuka galvą –