Šventinė pamoka bibliotekoje

Paskelbta: Pirmadienis, 16 gruodžio 2019

Gruodžio 16 d. mokyklos ištikimiausi knygų skaitytojai bei bibliotekos lankytojai buvo pakviesti į šventinę apdovanojimų pamoką. Jos metu pasidžiaugėme mokiniais, kurie aktyviai skaito knygas. Jiems įteiktos kalėdinės dovanos bei padėkos raštai. Taip pat paskelbti akcijos "Savaitės klausimėlis" nugalėtojai. Jais tapo Nojus Nemura (3 klasė), Landra Andriušaitytė (6 klasė) ir Karolina Marcinkevičiūtė (3 klasė). Nugalėtojai apdovanoti mokyklos įsteigtais prizais.
   Po apdovanojimų visi vaišinosi šventine arbata. Džiaugiuosi, kad akcija ,,Savaitės klausimėlis“ sudomino mokinius. Ji tęsis ir kitais metais.
   Ačiū lietuvių kalbos mokytojai Aušrai Biskienei, istorijos mokytojai Reginai Treikauskienei, geografijos mokytojai Odetai Smelstorienei, pradinių klasių mokytojai Jolantai Puskunigienei už pateiktus įdomius klausimus akcijai ,,Savaitės klausimėlis“.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

sventine pamoka