Išvyka į Vilkaviškio viešąją biblioteką

N1443mBalandžio 16 d. trečios klasės mokiniai apsilankė Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. Tai viena iš projekto ,,Augu kartu su knyga“ veiklų, kuris vyksta bendradarbiaujant su Keturvalakių miestelio bibliotekininke Zina Pečiuliene. Bibliotekoje mus pasitiko bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja Gitana Pumerytė-Vosylienė, kuri buvo mūsų gidas keliaujant po atnaujintas bibliotekos erdves. Laikydamiesi tylos ir rimties, mokiniai susipažino su bibliotekos istorija, kadaise čia veikusioje „Žiburio“ gimnazijoje, pamatė suaugusiųjų knygų fondą, apsilankė ,,slaptame kambaryje“. Įdomiausia dalis laukė vaikų erdvėje, kur jie galėjo ne tik pavartyti knygeles, bet ir pasiimti į namus paskaityti. Namo grįžome lydimi pavasariško lietaus, pilni įspūdžių ir noro augti kartu su knyga.
Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė ir
Trečios klasės mokytoja Rima Dambrauskienė

„Vaikų Velykėlės 2024“

Margutis

Keturvalakių skyriaus IPUG, 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos dalyvavo labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ konkurse „Vaikų Velykėlės 2024“. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumą.
   Konkurso organizatoriams išsiųsta nuotrauka su Didžiuoju margučiu.
   Ačiū visiems už dalyvavimą.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

Kviečiame mokytis