Straipsniai

Kūryba iš širdies...

Paskelbta: Pirmadienis, 05 kovo 2018

Kovo 2 dieną bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai, skirti lietuvių kalbos dienoms paminėti.
Surengtoje popietėje savo kūrybą pristatė keturvalakietė Elvyra Matusevičienė.
Poetė dalinosi prisiminimais apie pirmuosius kūrybinius žingsnius, skaitė savo eiles. Pirmą eilėraštį parašė, mokydamasi 2 klasėje. Prisipažino, kad įkvėpimas aplanko netikėtai: kartais sėdint namuose ir žiūrint pro langą į Rausvės upelį. Pasidalino prisiminimais apie poetę Lietuvos nacionalinės premijos laureatę Nijolę Miliauskaitę-Bložienę. Jai taip pat yra parašiusi eilėraštį. Poetė mokiniams papasakojo apie Baltijos kelią, kuriame pati dalyvavo, o savo išgyvenimus taip pat sudėjo į eilėraštį. Susirinkusieji domėjosi poetės kūryba, uždavinėjo klausimus.
   Prasmingai praleidome popietę, netrūko gerų, gražių žodžių, kurie sklido iš vienų širdžių į kitų širdis.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N9852 N9854