Straipsniai

Pirmokų priėmimas į skaitytojus 2017

Paskelbta: Penktadienis, 10 lapkričio 2017

,,Mieli pirmokai, dabar jūs turite naujų draugų – knygas, kurios seks jums pasakas, sakys eilėraščius. Jos žino viską. Draugauti su knyga įdomu. Būkite kasdieniniais knygų draugais“, – šiais žodžiais kreipėsi Pepės į mažuosius skaitytojus, linkėdamos įdomių kelionių su knyga. Vaikus pradžiugino dovana-skirtukas nuo mokinių iš Portugalijos. Pirmokai prižadėjo laikytis bibliotekos taisyklių, skaityti, gerbti ir saugoti knygeles. Visi džiaugsmingai iškeliavo į klasę klausytis Pepių skaitomos ištraukos iš knygos ,,Pelėdžiuko sapnas“.
   Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos pirmokai tapo teisėtais bibliotekos skaitytojais. Mylėkite knygas, nes tai mūsų išmintis.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė,
1 klasės mokytoja Rima Dambrauskienė