Straipsniai

Pamokos Kazlų Rūdos girioje

Paskelbta: Penktadienis, 12 gegužės 2017

Po įdomios pamokos muziejuje patraukėme įrengtu „Pažintiniu miško taku“. Čia yra įruošti maršrutai miško lankymui ir pažinimui su informaciniais stendai, apžvalgos aikštelės, pavėsinės, lauko baldai, skulptūros, kas leidžia pažinti miško augaliją bei gyvūniją. Žmonės čia mėgsta ir atsipūsti nuo darbų, pasislėpti nuo miesto šurmulio, triukšmo.
   Miškas – vieta, kur kiekvienas jaučiasi gerai. Pažinę jį, vertinkime tai, ką jis mums duoda: užuovėją, ramumą, tyrą orą bei nuostabias akimirkas.

Parengė 5 ir 6 klasių vadovės Rūta Pranaitienė ir Aušra Biskienė

N6103 N6104 N6105