Straipsniai

Išvyka į Kauno taikomosios dailės mokyklą

Paskelbta: Trečiadienis, 09 kovo 2016

Kauno taikomosios dailės mokykla - valstybinė profesinė mokykla suteikianti profesinį bei bendrąjį išsilavinimą. Mokykla kviečia mokytis visus tuos, kurie nori įgyti senas tradicijas turinčias baldžiaus, dailiųjų metalo, keramikos, tekstilės dirbinių gamintojo, interjero apipavidalintojo profesijas. Mėgstantiems šiuolaikines kompiuterines technologijas siūlo įgyti kompiuterinės grafikos projektavimo, elektroninės leidybos operatoriaus ar fotografo profesijas. Kodėl verta rinktis mokslą Kauno taikomosios dailės mokykloje? Todėl, kad: mokiniai gyvenantys ne Kauno mieste (rajone) aprūpinami bendrabučiu; atvykstantiems iš kitų miestų kompensuojamos kelionės išlaidos; pažangiems, gerai besimokantiems mokiniams mokama stipendija; mokiniai gali rinktis ir lankyti įvairius neformalaus ugdymo būrelius.

Dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė