Straipsniai

Apskrito stalo diskusija „Šiuolaikinė mokykla“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 27 lapkričio 2014

Po pristatymo direktorė V. Šaukščiuvienė pasidžiaugė vykusiu darbu, o tėvai pripažino, jog ateity tokių susiėjimų tikrai reikia. Kaimo bendruomenė- maža bendruomenė. Anot direktorės, „neturėtume susvetimėti. Privalu daugiau kalbėtis, dalintis atsakomybe. Nežinodami tam tikros situacijos, dažnai atsiduriame didelio konflikto sūkury, kurį nuraminti pavyksta tik ramiu tonu, viską iki galo išgvildenus. Tėvai turi išdrįsti ateiti į mokyklą ir iškilusiais problemas spręsti“.