Straipsniai

UŽBAIGTAS PROJEKTAS „DONELAIČIO LIETUVA“

Paskelbta: Trečiadienis, 07 gegužės 2014

Konferencijoje dalyvavo garbių svečių. Tai projekto sumanytojas, įkvėpėjas, specialiai iš Berlyno atskridęs žurnalistas Leonas Stepanauskas, projekto globėjas Arvydas Vidžiūnas, Marijampolės Kristijono Donelaičio draugijos pirmininkė Vida Mickuvienė, kunigas Vaidas Klesevičius.

Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir vilkaviškiečio tautodailininko Jono Zubavičiaus pagamintomis skulptūrėlėmis. Jas įsigyti galėjome tik renginio rėmėjų dėka. Nuoširdus ačiū visiems jiems:

Saulenui Aželskui,

Juozui Norbutui,