Straipsniai

Renginys skirtas Vasario 16-ąjai paminėti

Paskelbta: Penktadienis, 15 vasario 2013

Šių metų vasario 15 d. buvom pakviesti į renginį,  skirtą Vasario 16-ąjai paminėti, kuris vyko Jono Basanavičiaus gimtinėje. Lietuvos Nacionalionio muziejaus padalinio, Jono Basanavičiaus gimtinės  vedėja Rūta Vasiliauskienė  pakvietė mūsų mokyklos pradinių klasių ansamblį, vadovaujamą muzikos vyresniosios  mokytojos Irmos Žebrauskienės, dalyvauti organizuojamuosiuose "Istoriniuose-literatūriniuose skaitymuose".

Renginyje Keturvalakių pagrindinės mokyklos mažieji atliko tris lietuvių liaudies dainas, buvom vaišinami bulvių plokštainiu, keptu senoviškoje krosnyje. Į namus parsivežėme daug šiltų įspūdžių.
Muzikos vyresnioji mokytoja
I.Žebrauskienė