PARODA ,,RUDENĖLIO GUDRYBĖS“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 25 spalio 2018

Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, vyko darbelių iš rudens gėrybių paroda „Rudenėlio gudrybės”. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių.
   Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, auklėtojomis. Vaikai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu. Net ir patys mažiausieji mūsų darželio ugdytiniai padedami tėvelių ir auklėtojų pagamino parodėlei įvairiausių darbelių.
   Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius.
Vyresnioji auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1150 UDCN1151