Viktorina ,,Ką žinau apie Lietuvą?“

Paskelbta: Penktadienis, 09 kovo 2018

Kaip vaikai skaičiuoja savo metukus, taip ir mūsų gimtinė Lietuva šventė savo gimtadienį. Kad sukauptume kuo daugiau žinių ir įtikintume, kokia nuostabiai graži ta mūsų Lietuva, kovo 9 dieną pakvietėme į viktoriną ,,Ką žinau apie Lietuvą?“.
   Vaikai klausė, vaizdžiai stebėjo svarbiausią informaciją apie Lietuvą. O Lietuvoje labai daug ežerų ir upių, miškų ir pievų su žydinčiomis gėlėm ir skraidančiais drugeliais. Baltijos jūra, miestai, gamta – visa tai labai svarbu, bet svarbiausia, kad Lietuvoje gyvena daug gerų, darbščių, savo gimtinę mylinčių žmonių. Gražūs ir mūsų Karkliniai... Čia mūsų darželis, biblioteka, sporto ir žaidimo aikštelės, parkas, gaisrinė ir kt. Gera gyventi su tėveliais, broliais ir sesėmis tokiame gražiame Lietuvos kaime. Gražius eilėraščius apie gimtinę Lietuvą deklamavo Vesta, Domantė, Smiltė, Kamilė, Ema ir Jonas.
   Tuomet aktyviai, po pėdelę kildami aukštyn, atsakinėjo į viktorinos klausimus, įtvirtino žinias. Visai nesvarbu, ar saulė šviečia, nesvarbu, ar lis lietus – niekad nepamirškim, kad gyvenam pačioje gražiausioje šalyje – Lietuvoje.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1051 UDCN1052 UDCN1053 UDCN1054