Užgavėnių siautulys ,,Šalta žiema šalin eina, jau pavasaris ateina“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 15 vasario 2018

Velniukai smagiai viens kitam per petį tapšnojo ir šakėmis ore ratus vis vedžiojo. Klausė gal kartais blynų mes turim, o mes iš nuostabos į juos tiktai žiūrim...
   Vasario 13 dieną ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ vaikai ir visas būrys pagalbininkų dalyvavo Užgavėnių siautulyje, kur susipažino su tradicijomis, linksminosi, atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, gavo naudingų patarimų ir varė šaltą žiemą iš visų pašalių. Užgavėnių persirengėliai kvietė žaisti žaidimus, dainuoti dainas. Stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, patys galėjo tai išbandyti. Kadangi šią dieną reikia valgyti dažnai ir daug, visi vaišinosi arbata, blynais ir kitais gardėsiais.
   Už pagalbą rengiant Užgavėnių šventę labai dėkoju visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šventės.
Auklėtoja Ingrida Slibinskienė

UDCN1031 UDCN1032