Gruodžio mėnesį prisiminus...

Paskelbta: Sekmadienis, 14 sausio 2018

Gyvenimas susideda iš daugelio gražių dalykų, vienas iš jų – draugystė. Jei jos nebūtų – tai pasaulis tarsi liktų be saulės šviesos. Visagalio laiko tėkmėje ir kasdienybės rūpesčiuose draugiški bendravimo ryšiai nuspalvina, įprasmina, nuskaidrina mūsų visų būtį.
   Graži draugystė su Marijampolės socialinės globos namais tęsiasi. Gruodžio mėnesio pradžioje kartu su aktyviomis bendruomenės moterimis dalyvavome edukacinėje valandoje ,,Su angelais į šv. Kalėdas“ . Kartu su globos namų gyventojais gaminome angelus, kurie papuošė įstaigos gyventojų kambarius. Stebint edukacijos dalyvius, beliko tik stebėtis jų ryžtu ir valia. Šventinis susitikimai praėjo, bet neišblėso nuoširdžiai išsakyti draugiškumo žodžiai, gražaus ir prasmingo bendravimo akimirkos, mintys apie naujus darbus ir bendras veiklas.
   Kalėdinis laikotarpis- tai ne tik konkreti data ar laikas, tai jausmas, būsena, noras duoti, dalintis didesnis nei gauti. Karklinių kaimo bendruomenės aktyvi ir kūrybinga moteris Sigita Budrevičienė pasidalino savo idėjomis, žiniomis kaip galima iškarpyti nuostabiausių snaigių. Aš pati pateikiau porą atviručių pavyzdžių. Moterys kibo į darbą, atvirutės viena už kitą tapo gražesnės. Argi nesmagu būtų gauti tokią rankų darbo atvirutę?
   Gruodžio 17 dieną tradiciškai į eglės įžiebimo šventę Karkliniuose rinkosi kaimo bendruomenė ir mažieji gyventojai, kurie nepabūgo žvarbaus ir šalto oro, ir atvyko pasidalinti didžiųjų žiemos švenčių laukimo nuotaikomis, pasigrožėti žaliaskare. Belaukiant Kalėdų senelio visi išvydo trumpą ir žaismingą vaidinimą ,,Laiškas Kalėdų seneliui“, kurį sukūriau kartu būriu šauniausių vaikų: Smilte, Laura, Emilija, Goda, Austėja, Edu, Dainium, Luku, Martynu, draugiškai pagelbėjo mama Aurelija. Savo dainas susirinkusiems dovanojo Keturvalakių mokyklos- daugiafunkcio centro mokiniai (mokyt. Janina Burbienė). Kalėdų seneliui atvykus, sveikinimo žodžius tarė Karklinių kaimo pirmininkė Jolita Tekorienė. Pabaigai prasmingai nuskambėjo bendra daina, su kuria visi vienas kitam linkėjo: „Džiaugsminų šv.Kalėdų ir metų naujų!“.

Kultūros renginių organizatorė
Neringa Jankauskienė